کارنامه

کارنامه ها رو دادن!

این که نمره هام افتضاح بوده رو از قبل هم می دونستم.

خیلی لذت بردم وقتی با دیدن نمره هام لبخند تحویل دادم. 

و حالا بررسی چند دلیل. دلیل اصلی خودم بودم. بله، مگه من نمی دونستم امتحانمو گند می زنم و در حالی که می دونستم شب قبل امتحان می شستم بازی می کردم؟ می دونستم! اما رمقی نبود واسه درس خوندن. 

قبل امتحان چندین هفته تعطیلی 4شنبه و 5شنبه بود که منو شدیدا از درس انداخته بود. زمان زیادی لازم داشتم تا دوباره سر درس بیام. 

دقیقا قبل امتحانا زمانی جلسه آخر خیلی از درس ها قبل امتحانا بود من خونه بودم و به فکر خوب شدن آنفولانزام بودم. روز قبل امتحان شیمی که اولین امتحان بود جون می دادم و درس می خوندم. سر امتحان داشتم می مردم. 

و انگیزه ای نبود برای درس خوندن. بعد از اون شرایط نهایی سال پیش که گند زدم و تا ماه ها فقط داشتم باز خورد اون رو از حانواده می خوردم و ساکت بودم با کلی تلاش و امید خودمو کشوندم بالا و نیم ترم اول امسال اگه سر امتحان عربی حاظر بودم احتمالا رتبه زیر 10 می شدم. و خب، رتبم شد 15.(از 90 و خورده ای نفر) . چی شد؟ هیچی فقط تو سری نخوردم! 

من درس خوندن رو دوست دارم. اما من از درس خوندن متنفر شدم. تمام زندگیم به خاطر این درس لعنتی ضربه خوردم. تیر و مرداد امسال بد ترین روز های عمرم بود. 

1 درصد هم رمق واسه درس خوندن بود که سر چند تا امتحان اول وقتی بد دادم پرید.

در کل! باز هم درس می خونم. با قوتی بیشتر! باز هم میام توی تاپ10 پایه. واسه بی مراماش! 

/ 5 نظر / 13 بازدید

برای این کار باید تک بعدی شد عزیزم[نیشخند] من هم تصمیم گرفتم این ترم رو خر بزنم خلاصه لازمه با وجود اینکه خوشم نمی یاد تازگی هم که با دوستان خرخون پایه دوست شدم اوضاع بهتر شده به امید خر زدن [نیشخند]

محمد

هی من با وی پی ان ای او ال اومدم که آی پی رو آلمان می کنه اما اینجا آمریکا نشون می ده چه باحال راستی یادم رفت اسمم رو بنویسم ممدم[نیشخند]

احسان

سلام...خوب باشی...در حد المپیک آپم.[گل][لبخند]

علی

بستی واسه مرآت دیگه!