عنوان جدید وبلاگ

از اونجایی که از سال ها پیش قرار بود قالبم رو عوض کنم و وقت نشد تصمیم به تغییر کلی وبلاگ گرفتم. (حتی آدرس) حالا هر موقع خواستم بکنم می گم اما سر عنوان وبلاگ چند تا گزینه دارم. به نظر شما کدومش باحال تره؟

-Dawn

به معنای سپیده یا سحر یا طلوع

-Luna

اسمی که بهش علاقه خاصی دارم و معنی ماه میده. اسم انسان هم هست.

-Bonfire

به معنای آتشی که روشن می کنند و دور آن می شینن

-Rope

به معنای طناب

- پ.نون یا په.نون

که همون پی نوشت هست اما با املایی متفاوت.

 

/ 10 نظر / 14 بازدید
خالقی

بین اینها bonfire را ترجیح میدم

والیو، بچه اصفهونی !

گزینه ی 6 : هیچکدام :دی !

شهریار آذری

چون تو خاطراتت را بیان کردی و داری با دوستات همدردی می کنی فکر کنم bonfire[تایید] بهتر باشه.

محمد

سلام ...حالت خوبه؟ خسته نباشی! من از اسم bonfire خیلی خوشم اومد! خیلی زیاد!

h.k

فکر میکنم Bonfire به شخصیت و وبلاگت نزدیکتره . [لبخند]

علی

1st: luna 2nd: bonfire 3rd:dawn

ارمیا

بسم الله... مثل اینکه یه خرده دیر به اینجا رسیدم ! البته چه میشه کرد شب کانت شدن یعنی همین دیگه! و اما من ، خب آتش بازی که اسم خوبیه البته با ترجمه شما ! ولی از اونجایی که بنده اصولا با اسم فرنگی مشکل دارم ... پ.ن رو بیشتر از همه می پسندم ..... راستی امروز روز خوبی بود؟

ارمیا

... coming soon

اميرعلي

سلام خوبی تولدت مبارک به قول قدیمها الهی پیر شی جوون یادته یه آپ گذاشته بودی در مورد اینکه دنبال یه شهید می گردی بعدش من اومدم کامنت گذاشتم و گفتم یه کتاب خوندم در مورد شهید برونسی به نام خاکهای نرم کوشک از دیروز حال و هوای شهر ما تغییر کرده می دونی چرا ؟ چون بعد از 27سال پیکر بی سر سردارشهید برونسی پیدا شده اونو از روی پلاکش شناسایی کردن دیروز بیش چند مورد برام پیامک اومد و خبر پیدا شدن این سردار شهید رو دادن امروز هم روزنامه های شهرمون صفحه اولشون رو با عکس شهید تزیین کردن میدونی که شهید برونسی علاقه ای خاص نسبت به مادر شما حضرت زهرا(س) داشتن و توی عالم خواب خود بی بی خبر شهادت و محل شهادتشو به ایشون داده بود حالا پیکر این شهد در منطقه شرق دجله پیدا شده می دونی کی توی ایام فاطمیه می دونی کی میخوان تشییع کنن روز شهادت حضرت زهرا(س) میدونم این روز یه روز به یاد ماندنی خواهد بود برای مردم مشهد چون میهمان عزیزی داریم از سرزمین شهدا

Ehsan

i think bonfire is the best[تایید]