تولد

.:به نام حق:.

بعد از امتحانات اومدم یک پست بزنم وبلاگم آف نشه.

تولد وبلاگ که ١۴ دی بود اما الان می گیرم (مگه من سال پیش اون موقع درس نداشتم؟)

تولد تولد تولدش مبارک ...

٣ روز پیش هم سالگرد (٢ سال پیش) رفتن ما به USA بود.

امروز هم آخرین امتحانمون بود که بعد از امتحان 2 ساعت و نیم با بچه ها رفتیم گیم نت و بعدش ترنج ناهار زدیم. بعد از اون من رفتم روزبه سری به دوستان قدیمی بزنم که نمی دونم اینا چشون بود. داشتن دعوا م یکردن که من تارا ام یا نه؟ یکی می گفت از نیم رخ خودشه. یکی می گفت عمرا و از این ها... هر کی رد می شد اول یکم هنگ می کرد بعدش سلام و دست و خداحافظ!؟ فقط یکی از دوستام موند و حرف زدیم. خیلی ها رو هم که می خواستم ببینم ندیدم. تا اونجایی که یادمه روزبه خبر نمی پیچه و عمرا کس دیگه ای بفهمه که من اومدم اونجا (چند وقت پیش یکی ازم پرسید کی از آمریکا اومدی؟) . بعدش هم مصطفی اینا اومدن و رفتیم سئول رو پایین تا ملاصدرا و بعد از ملاصدرا تا خونه با تاکسی اومدم (دقیقا خونه رو دور زدیم)

.:عکس روز:.

::تولد::

 

/ 4 نظر / 9 بازدید
محمد

سلام من یه مدتی نبودم ولی انگار اینجا هم اتفاق خاصی نیافتاده . کاملا تابلو که فقط خواستی وبلاگت آف نشه ها اگه میخواستی مطلب بذاری چی میشد! ( یه جشن تولد , یه سالگرد , پایان شیرین امتحانات, خیابون گردی مطلب بدم خدمتتون ؟[شوخی])

سپهر

از اینجا رد میشدم گفتم یه سلامی کنم وبلاگت باحاله

ایما

آدم هایی هستند که من کل ژیش دانشگاهی توی مدرسه بودم و هنوز هم منو می بینن می پرسن: اه! مگه تو آمریکا نبودی؟!!! و خداوند آی کیو را اختراع کرد.

...

به سزای اعمالت میرسونمت بالاخره میفهمی چه غلطی کردی منتظر باش [شکست]