خدا

چند وقت بود فکر می کردم خدا باهام قهر کرده. اما پریروز فهمیدم نه. لطفا نپرسید چرا این فکر رو می کردم چون اگه شما هم جای من بودید فکر می کردید خدا قهر کرده.

!اخطار! کسانی که زود حالشون بهم می خوره و عاطفی اند این پایین رو نخونند:

قضیه از این قرار بود که من توی مدرسه یهویی حالم بد شد و می خواستم بالا بیارم سبز هی می رفتم تو دستشویی و جلوش رو می گرفتم. بهدش که حالت تهوعم تموم می شد می اومدم بیرون با 5 قدم راه رفتن دوباره حالت تهوع می گرفتم. این قضیه 3 4 بار دیگه تکرار شد و موقع نماز بود. من وضو گرفتم و دوباره 3 4 بار دیگه حالت تهوع گرفتم(اگه جلوش رو نمی گرفتم بالا می آوردم) بعدش تا اومدم برم به سمت نمازخونه دوباره حالم بد شد. دفعه بعد گفتم خدا می خوام نماز بخونم. نمازی که تو گفتی بخونم. بعدش راه افتادم به سمت نماز خونه و تو راه همش خدا خدا می کردم که موقع نمار حالت تهوع نگیرم. حس حال تهوع کاملا از بین رفت. نماز ها رو که خوندم بعدش تا اومدم کفش هام رو بپوشم دوباره به صورت حجومی حالت تهوع شدید گرفتم . من هم بدو بدو به سمت دستشویی و وسط راه در نزدیک ترین باغچه کمی خودم رو خالی کردم. بعدش دوباره دویدم و رفتم تو دستشویی و ادامش هم معلومه.

این روز ها خیلی درگیر کار های تبلیغات شورای دانش آموزی بودم و اصلا وقت وب اومدن نداشتم ببخشید بابت تاخیر.

عکس روز:

.:30:.

http://artara74.persiangig.com/Images/DSC_8034%20RW.jpg

/ 3 نظر / 3 بازدید
تسلیم

پس آقا سلام ما رو هم به خدا برسون! [گل]

محمد

پس خدا خیلی دوستت داره-نه به خاطر اینکه نمازخونه رو تمیز نگه داشتی! بلکه به خاطر باغچه ای که سر راهت قرار داد.[نیشخند] عکست هم خیلی قشنگه. باحال تر میشد اگه سیمهای برق رو حذف میکردی.

سنگ پشت

eee! in axeeeeeeeee! می گم تو هر چی این بالا بنویسی ساتارا ما تو رو به همون عرتارا می شناسیما [خنده] درباره ی قسمت اول هم .. هیچ وقت این فکرو نکن. قصه ی اون گنجشکه رو خوندی که خونه اش خراب می شه تو بارون؟ هر چیزی یه حکمتی پشتش هست که مغز فندقی ما اونو درک نمی کنه.