دوربين بي لنز همه چيز رو محو مي بينه، مثل خاطرات من

ماه رمضون داره میاد. من تو ماه رمضون خیلی حال می کنم. جدا از روزه هاش و حس معنویش که نظیر نداره، بعضی چیز هاش واقعا خاطره انگیزه.

سحری هاش. افطاری هاش. صدای اذانش. فیلمای بعد از افطارش. زولبیا بامیش. نمایشگاه قرآنش. شب های قدرش که هیچ وقت نتونستم درست و حسابی ازش استفاده کنم. و خیلی چیز های دیگش...

---

دیروز با عمو و هدی (دختر عمو) رفتیم کارتینگ آزادی که مثل همیشه خوش نگذشت چون برای من خیلی کم بود. فقط ۶ دقیقه که ١ دقیقش رو توی جریمه بودم :دی

البته این رو هم بگم که جریمه کاملا نا مردی بود چون توی قوانین هست که اگه وارد چمن بشی جریمه داره و لی من فقط سر یک پیچ هنگام دریفت اور استیر (Over Steer) کردم و روی قسمت قرمز رفتم. مشکل این بود که دقیقا جلو پا داور این طوری شد و سریع خفتم کرد. وگرنه هدی یک جا از سمت راست رفت روی قرمز و بعد چرخید به سمت چپ و اومد روی خط قرمز سمت چپ که فیلمش هم هست. بعد اون جریمه 1 دقیقه ای هم دل و دماغ نموند برام آخه کارتینگ بدون دریفت که حال نمیده ):

---

.:عکس روز:.

http://artara74.persiangig.com/Images%20III/DSC_2247%20R.jpg

پ.ن: این عکس رو الان گذاشتم که اگه ماه رمضون بزارم تا افطار باید حسرت بکشید.

پ.ن2: دوباره هم فتوبلاگم هم قسمت عکس روز وبلاگم رو شروع کردم. آهنگ وبلاگ هم به زودی عوض میشه. (احتمالا با قابلیت Play & Pause)

نوشته شده در ۱۳۸٩/٥/۱٧ساعت ٥:٤٧ ‎ب.ظ توسط ::علیرضا:: نظرات () |